سقف MDF | پیرامید طرح

سقف MDF

امروزه در دیزاین داخلی محیط های اداری و یا منازل مسکونی ،طراحان دست به هنرنمایی و خلاقیت های گسترده در ایجاد سقف های مدرن و  زیبا زده اند که می توان از آن جمله به استفاده از چوب در سقف فضاهای گوناگون اشاره کرد. البته ایده استفاده از چوب در سازه های ساختمان بسیار قدیمی نشات  گرفته است ولی به کار گیری آن با سطوح صاف و یا به عبارت دیگر ام دی اف یک ایده جدید در این صنعت به حساب می آید. استفاده از چوب در زیر سقف های کاذب تداعی کننده ساختمان های بسیار قدیمی با سازه های چوبی می باشد. ولی با تفکرات مدرنیزه شده از سطح و حجم آن و با بهره گیری از ام دی اف در کنار رو کش های بسیار زیبا ایده ای خاص برای دکوراسیون داخلی منازل محسوب می گردد.

سقف ام دی اف یکی از زیباترین سقف ها در دکوراسیون داخلی است. استفاده از سقف کاذب ام دی اف در فضاهای داخلی در سال های اخیر بسیار رواج یافته است. اجرای سقف ام دی اف در فضاهای داخلی، فضا را دلپذیر تر می کند. طراحی داخلی یکی از هنرهای بسیار پرطرفدار در دنیا است. سقف کاذب با ام دی اف نیز از جمله موضوعاتی است که در زمان ورود خود به طراحی تغییرات زیادی به وجود آورد.

علاقمندان در دکوراسیون داخلی به دنبال جدیدترین متدها در این رشته هستند تا بتوانند طرحی زیبا به وجود بیاورند و کناف ام دی اف در این راه بسیار موثر بوده است. دکوراسیون داخلی به دنبال هارمونی و هماهنگی میان فضاها است. طراحی سقف با ام دی اف می تواند یکی از گزینه ها، برای مجریان و مشتریان برای به وجود آوردن این هماهنگی باشد. یکی از مزایای استفاده ام دی اف در سقف که از نظر طراحان و معماران نیز قابل تایید می باشد و به ایده آل تر شدن محیط کمک شایانی می کند، خاصیت چوب و گرم تر کردن فضای پیرامون آن می باشد. این محصول می تواند حس طبیعی بودن عنصر چوب را به محیط القا کند.

در ادامه به شناخت صفر تا صد سقف mdf و مزایای mdf و دکور ام دی اف می پردازیم.

بهترین دکور ام دی اف پذیرایی:

دکور ام دی اف پذیرایی | پیرامید طرح

دکور و سقف ام دی اف پذیرایی به عنوان قسمت مهمی از فضای داخلی است. در میان ریز فضاها در منازل مسکونی و یا محیط های اداری قسمتی که به عنوان سالن و پذیرایی طراحی می شود اهمیت ویژه ای دارد. تمامی اجزا در سالن باید با دقت انتخاب شود زیرا بیشتر از سایر قسمت ها در معرض دید است. انتخاب های ما در طراحی داخلی و دکوراسیون از طرح و نقشه اصلی تا تزیین سقف پذیرایی با ام دی اف نشان دهنده میزان خوش سلیقگی ما است. طراحی کناف سقف با ام دی اف می تواند از جمله انتخاب هایی باشد که میزان توجه ما به فضا را نشان دهد. افراد با مشاهده اطراف خود می توانند تاثیراتی را دریافت کنند. به همین دلیل انتخاب رنگ و طرح و چگونگی اجرا در دکوراسیون داخلی در فضاهایی که نیمه خصوصی است از اهمیت بالایی برخوردار است. پس لازم است طرح سقف کاذب پذیرایی با دقت انتخاب و اجرا شود.

زیباترین طرح سقف:

طرح سقف ام دی اف | پیرامید طرح

سقف به عنوان یکی از جداره های تشکیل دهنده فضا باید دارای ظاهر خوبی باشد. طراحی سقف از گذشته تا کنون مورد توجه معماران و طراحان بوده است. روش های زیبا سازی سقف ایجاد نقش های گچ بری یکی از قدیمی ترین روش ها بوده است. در حال حاضر نیز با روش های جدید این اقدامات صورت می گیرد. با یک طراحی زیبا با کناف و نورپردازی مخفی و یا با طراحی سقف با ام دی اف و اجرای ماهرانه ام دی اف سقف می توان تاثیر شگفت آوری به قسمت های دیگر به وجود آورد. باکس سقفی ام دی اف همراه با فرم های زیبای کناف باعث می شود فضای داخلی جذابتر شود. سقف با رنگ های نور مخفی مناسب، اشیا و فرنیچرهای اطراف را تحت تاثیر قرار می دهد و آنها را بیشتر مورد توجه قرار می دهد. نصب ام دی اف روی سقف و قرار دادن نورهای نقطه ای به شکل متفاوت می تواند فضاهای مختلف را از هم جدا کند.

کاربرد سقف ام دی اف و سقف کناف:

کاربرد سقف ام دی اف | پیرامید طرح

اجرای سقف ام دی اف و کناف در مجموعه پیرامید طرح توسط کناف کاران ماهر از جمله خدمات این مجموعه است. در بسیار از فضاهای اداری به دلیل وجود تاسیسات فراوان و تجهیزات ضروری لازم است باکس ام دی اف سقفی وجود داشته باشد تا سیم ها و لوله ها به زیبایی کاور شوند. مجموعه پرامید طرح با طراحی و اجرای نورپردازی مخفی برای زیبا سازی بیشتر فضاها دارای تکنسین های تخصصی است. تخصص این مجموعه در طراحی و اجرای سقف کاذب با ام دی اف برای رستوران ها و تالارهای مجالس است. از آنجایی که هر فضا کاربرد خاصی دارد می توان با تنوع در رنگ و نوع طرح کاربرد فضا را تقویت کرد. به عنوان مثال طراحی سقف آشپزخانه با ام دی اف و استفاده از لاین های نور می تواند به عنوان یک مرز نشان دهنده محل میز ناهار خوری باشد. کاربرد ام دی اف در سقف و دیوار برای پوشاندن برخی مشکلات از عمده ترین کاربرد mdf است.

جدیدترین تزیین دیوار با چوب ام دی اف

دیوار با چوب ام دی اف | پیرامید طرح

سقف ام دی اف به همراه تزیین دیوار با چوب می تواند از یک فضای ساده یک فضای فوق العاده به وجود بیاورد. اجرای قاب های زیبا روی دیوار به کمک ام دی اف باعث می شود تا دیوار پرکاربرد تر شود. شلف های ام دی اف روی دیوار برای قرار گرفتن گلدان و اشیا تزیینی باعث می شود فضا خیره کننده شود. ایجاد قاب های ام دی اف برای تابلو ها و آینه ها به همراه نورپردازی از جدیدترین ایده ها در دکوراسیون داخلی است. تی وی وال یا همان دیوار پشت تلویزیون از یکی از معروفترین کاربرد های کناف است که با ترکیب شدن ام دی اف و نور مخفی زیبایی بی نظیری را به خانه می بخشد. دیوار های بدون پوشش و طرح جذابیت چندانی ندارد، در حال حاضر دیوارهای کار شده با ام دی اف و سایر متریال ها از ترندهای دکوراسیون است. تزیین دیوار با ام دی اف فضا را شیک تر می کند و همچنین کناف محیط را لوکس تر جلوه می دهد.

جدیدترین طرح سقف با ام دی اف و کناف:

مجموعه پیرامید طرح همگام با جدیدترین دیزاین ها و دکوراسیون های داخلی در بسیاری از پروژه ها به خلق زیباترین طرح های ام دی اف و کناف نور مخفی می پردازد. طراحی کناف آسمان مجازی که بروزترین طرح سقف است توسط بهترین مجریان در این مجموعه اجرا می شود. با سقف کاذب در طرح های متنوع با تایل های آسمان و تایل های معرق نیز به صورت حرفه ای می توانیم از فضاهای شما یک شاهکار بسازیم. در رستوران، تالار و سالن پذیرایی یا فضاهایی مانند کافه با جدیدترین طرحها و ترکیب ها با کمک تایل های سی ان سی بهترین دکور را با ما تجربه کنید. تجربه های موفق در اجرای پیچیده ترین نقشه های کناف و سقف ام دی اف از افتخارات این مجموعه معتبر است. تیم پیرامید طرح با طراحان با ذوق و مجریان با سابقه می تواند فضای ساده و معمولی را به خاص ترین فضا تبدیل کند.