پارتیشن دوجداره افقی ام دی اف

 

Pyramid_T-354(1)

برای زیباتر دیده شدن ترکیب پارتیشن های دوجداره ، طراحان این مجموعه طراحی خاص و بسیار ظریفی از پارتیشن با عنوان پارتیشن افقی ارائه کردند.این نسل جدید از پارتیشن دوجداره موجب کشیده تر دیده شدن آن در طول می شود و تمام شرایط پارتیشن های دوجداره را داراست ولی حداکثر ارتفاع قابل اجرا  آن 320 سانتی متر می باشد.

Pyramid_T-354(2)

در پارتیشن ام دی اف با طرح دوجداره افقی همانطور که از اسم آن پیداست ساختار و اسکلت آن از ام دی اف به قطر 16 میلی متر استفاده می گردد که با روکشی از لمینیت و لبه آن از PVC به قطر 2 میلی متر پوشانده شده است. اتصالات این نوع پارتیشن ها از رافیکس بوده و به هیچ عنوان پیچ در ساختار آن به کار نرفته است تا در نهایت دقت، زیبایی خاصی به آن بدهد. پارتیشن های دوجداره افقی در تمام ارتفاع های کوتاه ، نیمه بلند و تا سقف تولید می گردند. پارتیشن دوجداره افقی به لحاظ ساختاری بسیار مقاوم بوده و از ماندگاری و طول عمر بالایی نیز برخوردار است. در پارتیشن های ام دی اف ، شیشه و پرده به راحتی قابل تعویض می باشد ولیکن برای جابجایی آن حتماً باید با کارشناسان این مجموعه هماهنگ گردد.

Pyramid_T-354(3)

در کل زیبایی و ساختار متفاوت پارتیشن دوجداره افقی همراه با اجرای مکانیزه  دقیق این محصول را به یکی از زیباترین پارتیشن های بازار تبدیل کرده است.

Pyramid_T-354(4)

برای طراحی و اجرای تخصصی پارتیشن دوجداره ام دی اف دفتر کار خود با مجموعه پیرامید طرح تماس حاصل فرمایید.