طراحی سرویس بهداشتی مدرن | پیرامید طرح

اهمیت طراحی سرویس بهداشتی مدرن با متدهای جدید

طراحی سرویس بهداشتی مدرن چیست؟ چه اهمیتی دارد سرویس بهداشتی منزل مان دارای دکوراسیون مدرن باشد؟ هزینه ی دکور کردن این بخش از خانه چقدر است؟ بین دکوراسیون های مدرن و سنتی چه تفاوتی وجود دارد؟ در ادامه در نظر داریم به اهمیت طراحی سرویس بهداشتی پرداخته و اطلاعات مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ممکن است فکر کنید که سرویس بهداشتی نیازی به دکوراسیون خاص نیست. به دلیل اینکه کوچکترین بخش خانه را تشکیل می دهد و همچنین معمولا دیده نمی شود ولی سخت در اشتباهید. برای داشتن یک سرویس بهداشتی مدرن می توانید راهکارهای مختلف را مد نظر قرار دهید که شامل موارد زیر است:

 • ساده نگه داشتن فضا
 • ایجاد فضای باز
 • تمیز نگه داشتن محیط
 • ایجاد فضای کاربردی
 • ایجاد فضای سبز
 • توجه به طراحی مدرن

سرویس بهداشتی مدرن یکی از المان های اصلی خانه های مدرن است. اگر زیبایی منزلتان برای شما مهم است باید به همه ی فاکتورها توجه کافی داشته باشید. ایده های مختلفی برای داشتن یک سرویس بهداشتی مدرن و شیک است که در ادامه به برخی از آنها خواهیم پرداخت.

ایده های ناب برای طراحی سرویس بهداشتی مدرن:

ایده های طراحی سرویس بهداشتی مدرن | پیرامید طرح

طراحی سرویس بهداشتی زیبا و مدرن را به افراد کاربلد در این حوزه محول کنید. تا بتوانید رضایت کامل داشته باشید. با انتخاب سبک مدرن برای این فضا، هیچ المان اضافی در محیط مشاهده نخواهید کرد. همه ی تجهیزات و اشیا به صورت کاربردی انتخاب می شوند. از ایده های ناب برای طراحی سرویس بهداشتی به شیوه ی مدرن می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 • استفاده ی بهینه از محیط
 • خرید شیرآلات شیک و مدرن
 • توجه به نقش کاشی های انتخاب شده
 • ایجاد روشنایی کافی در فضا

شما می توانید با توجه به این موارد و دریافت مشاوره از یک طراح حرفه ای، یک سرویس بهداشتی شیک داشته باشید. به سرویس بهداشتی خود اهمیت دهید. در یک مهمانی ممکن است مهمان های شما به اتاق خوابتان نروند ولی حتما به سرویس بهداشتی شما سر خواهند زد. وجود ناهماهنگی در این بخش می تواند نامطلوب به نظر برسد.

مزیت طراحی مدرن چیست؟

مزایای طراحی سرویس بهداشتی مدرن | پیرامید طرح

طراحی سرویس بهداشتی به شیوه ی مدرن طرفداران زیادی دارد. دلیل این امر آن است که دکوراسیون های مدرن هم سادگی کافی دارند و هم زیبایی زیاد! شما می توانید با توجه به سبک سرویس بهداشتی خود، زیبایی آن را افزایش دهید. مطمئن باشید در این صورت خودتان نیز احساس خوبی خواهید داشت. تجسم کنید کل خانه ی خود را به سبک مدرن طراحی کرده اید به جز این بخش از خانه! حال فردی اگر بخواهد در خانه ی شما از سرویس بهداشتی استفاده کند در اولین نگاه، متحیر خواهد شد. برای اینکه هماهنگی کافی بین همه ی بخش های خانه صورت گیرد باید دکوراسیون مدرن در کل خانه حاکم باشد.

مزیت طراحی سرویس بهداشتی به سبک مدرن تنها به افزایش زیبایی آن محدود نمی شود. شما با در اولویت قرار دادن برخی از فاکتورها می توانید طول عمر و کیفیت تجهیزات موجود در این محیط را نیز افزایش دهید. سبک مدرن در بین همه ی طرح های موجود بیشترین تقاضا را دارد. این نوع از طرح ها همچنین کم هزینه هستند و با هر بودجه ای می توانید دکوراسیون محیط مد نظر خود را تغییر دهید. “مجموعه پیرامید طرح” را برای تغییر دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید تا رضایت کامل را بدست آورید.

طراحی سرویس بهداشتی ایرانی:

سرویس بهداشتی مدرن ایرانی یکی از طرح های محبوب می باشد که توسط مخاطبان ما انتخاب می شود. همه ی وسایل و تجهیزات در هماهنگی مطلوب کنار هم قرار می گیرند. در طراحی داخلی این بخش از خانه، از شیرآلات شیک و مدرن استفاده می شود که سازگاری خوب با فضای محیط دارند. توجه کنید در گذشته بیشتر از شیرآلات از جنس برنج و برنز استفاده می شد ولی امروزه شیرالات ساخته شده از جنس کروم توانسته اند جایگزین خوبی باشند. همچنین برای سرویس بهداشتی های مدرن نیز این محصولات گزینه ی مطلوبی هستند.

مقایسه ی سرویس بهداشتی مدرن و سنتی:

سرویس بهداشتی مدرن و سنتی چه تفاوتی با هم دارند؟ امروزه سبک های سنتی با نمونه های مدرن جایگزین شده اند که دلیل این امر را در بخش قبلی توضیح داده ایم. متاسفانه بسیاری از افراد در انتخاب دکوراسیون سرویس بهداشتی خود اشتباه می کنند و همین مورد سبب می شود بعد از اتلاف زمان و هزینه ی گزاف رضایت کافی نداشته باشند. طرح های کلاسیک که به قرون 15 و 16 میلادی برمی گردد امروزه کاربرد چندانی ندارند. البته برخی از طرح های کلاسیک با سبک های مدرن آمیخته شده اند و توانسته اند توجه زیادی کسب کنند. طراحی سرویس بهداشتی به سبک های کلاسیک در واقع یک ترند محسوب می شود که تعداد محدود از افراد، آنها را انتخاب می کنند. سبک های کلاسیک به داشتن تزیینات پر زرق و برق، مشهور هستند.

ویژگی سبک های مدرن در معماری های داخلی چیست؟

سبک مدرن در معماری داخلی | پیرامید طرح

 

طراحی سرویس بهداشتی مدرن، زیبایی این فضا را افزایش می دهد. از مهمترین ویژگی طرح های مدرن می توان موارد زیر را نام برد:

 1. عدم استفاده از گچ بری
 2. استفاده زیاد از بتن
 3. استفاده از تزیین بسیار ساده
 4. استفاده از رنگ های متمایل به کرم و سفید
 5. عدم تقاورن
 6. استفاده از متریال های مختلف مانند کامپوزیت ها و پلاستیک ها
 7. عدم شلوغی در محیط

طرح های مدرن با سادگی منحصر به فردی که دارند همواره می توانند برای ایجاد دکوراسیون شیک در محیط های مختلف استفاده شوند.

هزینه ی طراحی مدرن چقدر است؟

هزینه های طراحی سرویس بهداشتی مدرن | پیرامید طرح

هزینه طراحی سرویس بهداشتی مدرن با توجه به فاکتورهای مختلف تغییر می کند. به همین دلیل نمی توان قبل از ارزیابی دقیق، اطلاعات کامل در مورد هزینه ی مورد نیاز پیشنهاد داد. البته از آنجایی که این بخش از خانه، مساحت زیادی ندارد، به راحتی می توانید با پرداخت هزینه ی مقرون به صرفه، یک سرویس بهداشتی شیک و مدرن داشته باشید. همکاران ما بعد از ارزیابی دقیق و تشخیص طرح دلخواه شما می توانند قبل از انجام هر گونه اقدامی، برآورد مشخصی از هزینه ی لازم را ارائه دهند. از انتخاب مجموعه پیرامید طرح به هیچ وجه پشیمان نخواهید بود. ما با سال ها تجربه در این حوزه مفتخر آن هستیم که در اولویت شما عزیزان باشیم.