طراحی داخلی لابی اداری

pyramid_t-791

 

طراحی معماری داخلی شرکت سرمایه گذاری ICO در سال 2010 توسط شرکت SOELBERG در ایالات متحده انجام گرفته است.این طراحی بسیار دلنشین درضلع شمالی طبقه آخر ساختمان مرکزی این شرکت به گونه ای است که چشم هر بیننده ای را خیره می کند.

pyramid_t-792

ارتفاع بسیار بلند این لابی که در قسمت جلوی اتاق کنفرانس قرار گرفته با سقفی از جنس مس تزئین شده است. ارتفاع این سالن حدود 6 مترمربع می باشد. این سالن از دو طرف به راهرو و از روبرو اتاق کنفرانس به راه پله و آسانسور منتهی می گردد.استفاده از پارتیشن شیشه ای با سازه از جنس استنلس استیل وقار خاصی به این سالن بخشیده است.

pyramid_t-793

لوستر های استفاده شده در این سالن از جنس شیشه و استیل که با زنجیرهای بلند به کار رفته در آن ایده ای خاصی را تداعی می نمایند.طرح کلاسیک این نوع لوستر ها در کنار پارتیشن های مدرن سبک پست مدرن را برای این سالن رقم زده است.

pyramid_t-794

دیوارپوش طرح چوب با چینش آجری آن کامل کننده این طرح بسیار متفاوت می باشد.این نوع از دیوارپوشها از قطعات کوچک تشکیل شده که بعد از زیرسازی به اشکال مختلفی قابل نصب هستند که این چینش از زیباترین انواع آن به شمار می آید.

pyramid_t-795

طراحی فلورینگ این مجموعه از جنس سنگ طبیعی تراورتن می باشد که این سنگ ها در کنار کفپوش های داخل اتاق جلسات که از ترکیب موکت و پارکت چوبی می باشد به چشم نوازتر شدن این لابی زیبا کمک شایانی نموده است.

pyramid_t-796