طراحی داخلی اداری

 

اکثر محیط های کاری و اداری در مشاغل مختلف معمولاً متشکل از فضاهای ساده و شاید کسل کننده باشند که از لحاظ ظاهری مشخصه خاصی نداشته و شامل یک سری میز و صندلی هستند که نظم و چیدمان مناسبی چه از نظر ابعاد و چه از نظر نحوه چینش در آنها دیده نمی شود. ما در این مبحث در نظر داریم شما را با محیط های کاری ایده آل و کاربردی آشنا کنیم ،محیطی که باب میل اغلب افراد می باشد.

در ذیل شاهد طراحی یک اتاق کنفرانس بسیار زیبا که با دیواره های پیش ساخته با رنگ مشکی مات دیزاین شده است هستیم که با استفاده از کمدهای زمینی مشکی براق آن را بسیار جذاب تر نموده است.

pyramid_t-157-1

اتاق مدیریت که با استفاده از پارتیشن های شیشه ای و رنگ گردویی در میزها خود را از محیط خنثی بیرونی که شامل رنگ های سفید و طوسی می باشد جدا کرده و در عین حال دید کامل را نسبت به کارمندان داراست.

یک میز کارگروهی با رنگی کاملاً متضاد که باعث خستگی در چشم ها نمی شود و همراه با صندلی های مشکی رنگ هماهنگی خود را با محیط حفظ می کند.استفاده از یک فرش سنتی به رنگ طوسی که یک ایده بسیار جالب در این طراحی بوده که در محیطی فوق مدرن جلوه گر زیبایی هنرهای سنتی و زیبایی های خاص آن است.

نورپردازی در چنین محیط هایی باید کاملاً اصولی و حساب شده باشد به این دلیل که رنگ تیره استفاده شده در محیط باعث جذب نور و تاریک شدن فضا خواهد شد پس استفاده از نورپردازی های مستقیم بهترین گزینه به حساب می آید که بیشترین کاربرد را دارد.

خلاقیت و متفاوت بودن در طراحی باعث استثنایی شدن محیط کار شما می گردد.در این فضا به کارگیری آویز های سقفی که در آن از گیاهان طبیعی نیز استفاده شده است از نکات بارز این طرح می باشد.

برای طراحی و اجرای تخصصی دکوراسیون داخلی فضای اداری خود با مجموعه پیرامید طرح تماس حاصل فرمایید.