سقف کاذب-تایل آرمسترانگ

 

pyramid_t-1141

سقف کاذب آرمسترانگ شامل سقف کاذب شبکه ای و یکپارچه بوده که دارای قابلیت های بالایی در طراحی و اجرای پروژه های مختلف مانند سقف کاذب اداری و حتی سقف سرویس های بهداشتی و… هستند و دست معماران را در زیباسازی فضاهای موردنظر باز گذاشته و با قابلیت های مختلفی که دارد جایگزین مناسبی برای سقف های گچی شده است.

تایل آرمسترانگ سقف کاذب را با نام گچ برگ و کلیک 60×60 نیز می شناسند و از امتیازات منحصر به فرد آن می توان دستیابی آسان به تاسیسات بکار گرفته در پشت سقف کاذب اشاره نمود. تاسیساتی همچون لوله های آب برق،تلفن و شبکه که به صورت دوره ای نیاز به بازدید و کنترل دارند در پشت این نوع از سقف های کاذب مخفی خواهند ماند.

ساختار این نوع سقف ها (سقف کاذب تایل) عموماً از سازه گالوانیزه و تایل های گچی، پی وی سی،آگوستیک و یا تایل آلومینیومی ساخته شده است که با توجه به مکان مصرف آن متفاوت می باشند.

سقف های کاذب آرمسترانگ ساختار سبکی دارند که به واسطه تولید صنعتی دارای مشخصات فنی استاندارد بوده و یک نوآوری در صنعت ساختمان به حساب می آیند.

برای دریافت مشاوره و طراحی و اجرای دکوراسیون اداری یا مسکونی خود در رابطه با سقف آرمسترانگ یا همان طرح سقف کاذب با شرکت پیرامید طرح تماس حاصل فرمایید.