دکوراسیون داخلی داروخانه

pyramid_t-991

 

در زمان های قدیم داروخانه ها فقط مراکز عرضه دارو و لوازم پزشکی به حساب می آمدند ولی در چند سال اخیر دکوراسیون و نوع چیدمان و لیست محصولات این گونه فضاها تغییر چشمگیری پیدا کرده اند. در حال حاضر داروخانه ها نه تنها از نظر دارو و لوازم پزشکی بسیار مجهزتر  از قدیم گشته اند بلکه در عرضه و تکمیل موارد دیگر نیز همچون لوازم آرایشی و بهداشتی و … تغییرات چشمگیری در آنها مشاهده می شود.

ورود و عرضه برخی لوازم و اقلام جدید به لیست فروش داروخانه ها ،طراحی و دکوراسیون داخلی آنها را بسیار حیاتی و واجب نموده است به طور مثال داروخانه ها در گذشته فقط به رنگ های سفید و سبز دیده می شدند که امروزه انواع رنگ های شاد و جذاب به آن اضافه گشته اند که هر بیننده ای را به خود جلب می نمایند.

نکات بسیار ظریفی در طراحی داروخانه وجود دارد که باید به آنها توجه ویژه ای نمود از آن جمله می توان به دور از دسترس بودن دارو از مراجعه کننده ها اشاره نمود زیرا در حالت اصولی به دلیل اطلاع کامل پزشک داروساز از دارو و لوازم پزشکی و همینطور نیاز به کنترل و عرضه دارو توسط متخصصین این امر این مورد توصیه نمی شود. پس برای طراحی باید داروخانه را به دو بخش تقسیم نمود. قسمت داروها و قسمت لوازم آرایشی و بهداشتی که قسمت داروها باید به طور حتم با یک کانتر از دسترس مراجعین خارج شود ولی قسمت لوازم آرایشی و بهداشتی از قسمت هایی است که می تواند به سادگی در دسترس عموم قرار گیرد و در ادامه این مبحث نکات بسیار دیگری هستند که در طراحی داخلی یک داروخانه باید به آن توجه نمود. بدین منظور طراحان مجموعه پیرامید طرح با اشراف کامل به تمام این نکات آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشند.در ادامه شما را به مشاهده تصاویر زیبایی از دکوراسیون داخلی داروخانه های مختلف دعوت می نماییم.

pyramid_t-992

pyramid_t-993

pyramid_t-994

pyramid_t-995

pyramid_t-996

pyramid_t-997

pyramid_t-998

pyramid_t-999

pyramid_t-9910

pyramid_t-9911

pyramid_t-9912

pyramid_t-9913

pyramid_t-9914