دکوراسیون اداری آژانس املاک

pyramid_t-811

 

طراحی داخلی آکادمی املاک Academy mortageg corporation واقع در ایالت Utha و در شهرSalt lake  توسط شرکت SOELBERG انجام گرفته است.ترکیب رنگ  زیبا و استفاده از حجم های به جا از نقاط قوت این مجموعه محسوب می گردد.

pyramid_t-812

جدا کردن فضای ورودی از قسمت مربوط به پرسنل و مدیران با استفاده از پارتیشن شیشه ای در این طراحی بسیار خلاقانه بوده است.هدف از این طراحی این بوده است که هر شخصی در هنگام ورود از دیدن انرژی و تکاپوی پرسنل بی بهره نمانده و این جداکننده هم به امنیت اتاق کارمندان کمک نموده و هم قسمت ورودی را از سر و صدای پرسنل و مدیران در حال کار محفوظ می نماید.

pyramid_t-813

استفاده از موکت از دیگر نکات قدرت این طرح محسوب می شود.همانطور که می دانیم نرم بودن سطح زیر پا موجب ایجاد حس آرامش پرسنل و ارباب رجوع می گردد.رنگ طوسی تیره موکت و خاصیت چرک تاپ بودن آن از دیگر خصوصیات بارز و موفق این طرح به شمار می آید.

pyramid_t-814

طراحی کانتر ورودی بسیار ساده انجام گرفته است.نکته قابل توجه در این فضا بافت برجسته بر روی کانتر می باشد که با بافت دیوارپوش یکسان در نظر گرفته شده است و نیز ترکیب رنگ سفید با رنگ چوب تیره زیبایی آن را بیشتر به چشم می آورد.

pyramid_t-815

برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فضای اداری خود با مجموعه پیرامید طرح تماس حاصل فرمایید.