معماری داخلی شرکت ساختمانی CNY Group

در ذیل شاهد عکس های زیبایی از معماری داخلی مدرن شرکت CNY Group هستید که در زمینه امور ساختمانی مشغول به فعالیت بوده و در نیویورک – ایالات متحده آمریکا واقع گردیده است. مدیران این مجموعه در سال 2020 با نقل مکان به دفتر کار جدید و نیاز به طرحی آینده نگرانه و داشتن فضای کاری انعطاف پذیر که با اضافه شدن افراد جدید یا تغییر در برخی قسمتها قابل انطباق باشد از شرکت معماری و طراحی داخلی Mancini Duffy جهت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شرکت خود دعوت به همکاری نمودند.

تیم طراحی Mancini Duffy بسیار هوشمندانه سبک مدرن را برای این دفتر کار برگزید و در همین راستا از رنگ های خنثی سفید و مشکی در دیوارها و بدنه کابینت آشپزخانه و… و همینطور رنگ خاکستری و قرمز به عنوان تکمیل کننده رنگ بندی در طراحی فوق جهت بالا بردن جذابیت کار استفاده نمودند که با نگاهی اجمالی به تصاویر به اشتراک گذاشته شده ذیل به این نتیجه خواهید رسید که در اجرای خود بسیار موفق بوده اند.

طراحان داخلی در ادامه کار جهت جداسازی برخی از بخش ها همچون سالن ورودی از قسمت اداری، اتاق جلسات و معاونین از پارتیشن شیشه ای فریم لس بهره بردند که علاوه بر تامین حداکثر نور طبیعی محیطی و شکست صدای مناسب این فضای کاری با استفاده از فریم آلومینیوم به رنگ مشکی بر زیبایی کار افزوده اند.

برای طراحی و اجرای حرفه ای و ایده آل دفتر اداری خود با کارشناسان زبده ما در مجموعه پیرامید طرح تماس حاصل فرمایید.

Pyramid_T-846(1)

Pyramid_T-846(2)

Pyramid_T-846(3)

Pyramid_T-846(4)

Pyramid_T-846(5)

Pyramid_T-846(6)

Pyramid_T-846(7)

Pyramid_T-846(8)

Pyramid_T-846(9)

Pyramid_T-846(10)

Pyramid_T-846(11)